Анонси

Призначено директора ЦДНТА України

УВАГА! 15 серпня 2018 р. наказом Голови Державної архівної служби України Баранової Т. І. від 14.08.2018 р. № к/1-162 на посаду директора ЦДНТА України призначено  БАЛИШЕВА Марата Артуровича.

Змінено графік прийому громадян

УВАГА! Оновлено Графік особистого прийому громадян керівництвом ЦДНТА України. З інформацією можна ознайомитися у розділі "Звернення громадян"

Змінено графік роботи читального залу

УВАГА! Оновлено Графік роботи читального залу ЦДНТА України. З інформацією можна ознайомитися у розділі "КОНТАКТИ" та у розділі "ПОСЛУГИ АРХІВУ"

100 років системі архівних установ України

У вересні 2017 – квітні 2018 року виповнюється 100 років з часу створення системи архівних установ України. До цієї знаменної дати архіви проводят низку заходів. З інформацією про події можна ознайомитися на офіційному веб-порталі "Архіви України" за посиланням: http://www.archives.gov.ua/Archives/100.php

Новини

Стаття за архівними документами

02 серпня 2018 р. у газеті «Харьковские известия» опубліковано статтю начальника відділу використання інформації документів Анни Алєксєєнко «З «Україною» в серці Харкова (документи про проектування кіноконцертного залу «Україна» з фонду ЦДНТА України)».

Засідання колегії

31 липня 2018 р. відбулося чергове засідання колегії ЦДНТА України.

Стаття в журналі "Архіви України"

Вийшов черговий випуск фахового науково-практичного журналу «Архіви України», в якому опубліковано матеріал в.о. директора ЦДНТА України М. А. Балишева та начальника відділу використання інформації документів А. О. Алєксєєнко «Міжнародний круглий стіл «Проблеми інформатизації: процеси цифровізації (теорія і практика».

Засідання НМР

20 липня 2018 р. відбулося засідання Науково-методичної ради ЦДНТА України.

Засідання ЕПК

18 липня 2018 р. відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії ЦДНТА України.

Стаття у ЗМІ

12 липня 2018 р. у газеті «Время» вийшла стаття «Никакой романтики: у архивных документов – цифровое будущее».

Міжнародний науковий семінар

6 липня 2018 р. в.о. директора ЦДНТА України Марат Балишев та начальник відділу використання інформації документів ЦДНТА України Анна Алєксєєнко на запрошення голови оргкомітету проф. С. І. Посохова взяли участь у роботі Міжнародного наукового семінару «Урбаністичні студії в Україні: актуальні питання (установча сесія)».

Виставка документів на сайті архіву

  3 липня 2018 р. на офіційному веб-сайті ЦДНТА України відкрилася віртуальна експозиція он-лайнової виставки документів «Проекти вокзалів у фондах ЦДНТА України».

Екскурсія архівом

2 липня 2018 р. у ЦДНТА України проведено екскурсію для студентів-практикантів ІІ курсу історичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Відзначення 22-ї річниці Конституції України

27 червня 2018 р. на виконання Указу Президента України від 28 березня 2018 року № 91/2018 у ЦДНТА України проведено урочисті заходи з відзначення 22-ї річниці Конституції України.

 

Центральний державний науково-технічний архів України
Copyright © 2017