Анонси та Новини

Змінено електронну поштову адресу ЦДНТА України

Увага! З 1 лютого 2016 року в ЦДНТА України замінено електронну поштову адресу з cdntau@archive.gov.ua на cdntau@arch.gov.ua. Змінилися також адреси електронних поштових скриньок працівників відділів архіву. З ними можна познайомитися у розділах "Про архів - Структура архіву" та "Контакти"

Графік особистого прийому громадян керівництвом ЦДНТА України

УВАГА! Оновлено Графік особистого прийому громадян керівництвом ЦДНТА України. З інформацією можна ознайомитися у розділі "Звернення громадян"

Виставка архівних документів

23 травня 2017 р. у Музейному комплексі Харківського національного університету ім. О. М. Бекетова відбулася спільна виставка ХНУМГ імені О. М. Бекетова та ЦДНТА України «Архітектурна спадщина О. М. Бекетова в місті Харкові. Збереження та реставрація». 

Семінар з підвищення кваліфікації

23 травня 2017 р. у ЦДНТА України  розпочав роботу  триденний семінар з підвищення кваліфікації спеціалістів  державних архівів України з питань організації роботи з науково-технічною документацією. Взяли участь у семінарі фахівці державного архіву Волинської  та Київської областей.

День науки в ЛандауЦентрі

20 травня2017 р. ЦДНТА України взяв участь у проведенні Дня науки у Навчальному центрі «ЛандауЦентр» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна з демонстрацією добірки документів на тему: «Досягнення наукової думки минулого на службі сучасності».

Семінар у Запоріжжі

17 травня 2017 року  ЦДНТА України провів  виїзний семінар з представниками юридичних осіб - джерел формування Національного архівного фонду України  на базі Державного архіву Запорізької області.

Виставка архівних документів

17 листопада 2016 р. у ЦДНТА України відкрито виставку архівних документів на тему: « Для комфорту сільських мешканців: проекти сільського будівництва з фондів ЦДНТА України».

Стаття у ЗМІ

18 жовтня 2016 р. у газеті «Харьковские известия» вийшла друком стаття наукового співробітника відділу використання інформації документів Ганни Голубкіної «Солодка історія першої столиці », присвячена 120-річчю кондитерського виробництва в Харкові.

Участь у конференції

12 жовтня 2016 р. начальник відділу використання інформації документів Анна Алєксєєнко взяла участь у ХІХ Міжнародній науково-практичній конференції «Короленківські читання 2016. Бібліотеки, архіви, музеї: інтеграція до світового наукового та історико-культурного простору" у Харківській державній науковій бібліотеці імені В. Г. Короленка.

Участь у конференції

06 жовтня 2016 р. начальник відділу використання інформації документів Анна Алєксєєнко взяла участь у Міжнародній науковій конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація: формування національного інформаційного простору» (м. Київ), організованій Національною бібліотекою України імені В. І. Вернадського НАН України.

Стаття у ЗМІ

30 вересня 2016 р. на сайті Донбаської державної машинобудівної академії розміщено випуск газети «Академія» зі статтею наукового співробітника відділу використання інформації документів Дмитра Ожиганова «НКМЗ: ответственный за старт ракеты», яку присвячено 59-й річниці запуску першого штучного супутника Землі.

Центральний державний науково-технічний архів України
Copyright © 2017