Анонси

100 років системі архівних установ України

У вересні 2017 – квітні 2018 року виповнюється 100 років з часу створення системи архівних установ України. До цієї знаменної дати архіви проводят низку заходів. З інформацією про події можна ознайомитися на офіційному веб-порталі "Архіви України" за посиланням: http://www.archives.gov.ua/Archives/100.php

Змінено електронну поштову адресу ЦДНТА України

Увага! З 1 лютого 2016 року в ЦДНТА України замінено електронну поштову адресу з cdntau@archive.gov.ua на cdntau@arch.gov.ua. Змінилися також адреси електронних поштових скриньок працівників відділів архіву. З ними можна познайомитися у розділах "Про архів - Структура архіву" та "Контакти"

Графік особистого прийому громадян керівництвом ЦДНТА України

УВАГА! Оновлено Графік особистого прийому громадян керівництвом ЦДНТА України. З інформацією можна ознайомитися у розділі "Звернення громадян"

Новини

Виставка документів на сайті архіву

04 жовтня2017 р. на офіційному веб-сайті ЦДНТА України розміщено виставку документів на тему: «Транспортне та встановлювальне обладнання балістичних ракет конструкції Новокраматорського машинобудівного заводу (НКМЗ)».

Участь у круглому столі

29 вересня2017 р. начальник відділу використання інформації документів ЦДНТА України А. О. Алєксєєнко на запрошення колег з Державного архіву Харківської області (ДАХО) взяла участь у круглому столі за темою: «Архівна справа на Харківщині: історія та сучасність» (до 100-річчя створення системи архівних установ в Україні).

Семінар з підвищення кваліфікації

26 вересня 2017 р. у ЦДНТА України  розпочав роботу  триденний семінар з підвищення кваліфікації спеціалістів  державних архівів України з питань організації роботи з науково-технічною документацією. Взяли участь у семінарі фахівці державного архіву Запорізької області.

Святкування 100-річчя створення системи архівних установ України

21 вересня2017 р. на відзначення 100-річчя створення системи архівних установ України у ЦДНТА України організовано комплексний науково-святковий івент на тему «Архівна справа сьогодні: з вічності у майбуття».

Виставка архівних документів

14 вересня2017 р. у читальному залі ЦДНТА України відкрито виставку документів на тему: «Шкільні зошити та папір спеціального призначення (за звітами про науково-дослідні роботи Українського інституту паперу)», яку присвячено 230-річчю Понінківської картонно-паперової фабрики – одного з найбільших підприємств картонно-паперової промисловості України.

День архівної інформації

23 серпня 2017 р. на виконання Указу Президента України від 15.05.2017 № 132/2017 у ЦДНТА України проведено урочисті заходи на відзначення 26-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України.

Екскурсія архівом

17 липня 2017 р.у ЦДНТА України розпочала роботу музейно-архівна практика студентів II курсу історичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

День архівної інформації

27 червня 2017 р. на виконання Указу Президента України від 20.04.2017 № 111/2017 у ЦДНТА України проведено урочисті заходи на відзначення 21-ї річниці Конституції України.

Екскурсія архівом

26 червня 2017 р.у ЦДНТА України проведено екскурсію для студентів Національного аерокосмічного університету імені М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» та Харківської державної академії культури, які проходять архівну практику.

Виставка документів на сайті архіву

05 червня 2017 р. на офіційному веб-сайті ЦДНТА України розміщено виставку документів на тему: «Науковий підхід до захисту навколишнього середовища» до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, що щорічно відзначається на міжнародному рівні відповідно до резолюції Генеральної асамблеї ООН.

 

Центральний державний науково-технічний архів України
Copyright © 2017