Анонси

Змінено електронну поштову адресу ЦДНТА України

Увага! З 1 лютого 2016 року в ЦДНТА України замінено електронну поштову адресу з cdntau@archive.gov.ua на cdntau@arch.gov.ua. Змінилися також адреси електронних поштових скриньок працівників відділів архіву. З ними можна познайомитися у розділах "Про архів - Структура архіву" та "Контакти"

Графік особистого прийому громадян керівництвом ЦДНТА України

УВАГА! Оновлено Графік особистого прийому громадян керівництвом ЦДНТА України. З інформацією можна ознайомитися у розділі "Звернення громадян"

Новини

Екскурсія архівом

17 липня 2017 р.у ЦДНТА України розпочала роботу музейно-архівна практика студентів II курсу історичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

День архівної інформації

27 червня 2017 р. на виконання Указу Президента України від 20.04.2017 № 111/2017 у ЦДНТА України проведено урочисті заходи на відзначення 21-ї річниці Конституції України.

Екскурсія архівом

26 червня 2017 р.у ЦДНТА України проведено екскурсію для студентів Національного аерокосмічного університету імені М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» та Харківської державної академії культури, які проходять архівну практику.

Виставка документів на сайті архіву

05 червня 2017 р. на офіційному веб-сайті ЦДНТА України розміщено виставку документів на тему: «Науковий підхід до захисту навколишнього середовища» до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, що щорічно відзначається на міжнародному рівні відповідно до резолюції Генеральної асамблеї ООН.

Стаття у ЗМІ

03 червня 2017 р. у газеті «Харьковские известия» вийшла стаття наукового співробітника відділу використання інформації документів Дмитра Ожиганова на тему: «Укротители водной стихии. К 90-летию института «Укргидропроект». По документам ЦГНТА Украины».

Виставка архівних документів

23 травня 2017 р. у Музейному комплексі Харківського національного університету ім. О. М. Бекетова відбулася спільна виставка ХНУМГ імені О. М. Бекетова та ЦДНТА України «Архітектурна спадщина О. М. Бекетова в місті Харкові. Збереження та реставрація». 

Семінар з підвищення кваліфікації

23 травня 2017 р. у ЦДНТА України  розпочав роботу  триденний семінар з підвищення кваліфікації спеціалістів  державних архівів України з питань організації роботи з науково-технічною документацією. Взяли участь у семінарі фахівці державного архіву Волинської  та Київської областей.

День науки в ЛандауЦентрі

20 травня2017 р. ЦДНТА України взяв участь у проведенні Дня науки у Навчальному центрі «ЛандауЦентр» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна з демонстрацією добірки документів на тему: «Досягнення наукової думки минулого на службі сучасності».

Семінар у Запоріжжі

17 травня 2017 року  ЦДНТА України провів  виїзний семінар з представниками юридичних осіб - джерел формування Національного архівного фонду України  на базі Державного архіву Запорізької області.

 

Центральний державний науково-технічний архів України
Copyright © 2017