Анонси

Змінено графік прийому громадян

УВАГА! Оновлено Графік особистого прийому громадян керівництвом ЦДНТА України. З інформацією можна ознайомитися у розділі "Звернення громадян"

Змінено графік роботи читального залу

УВАГА! Оновлено Графік роботи читального залу ЦДНТА України. З інформацією можна ознайомитися у розділі "КОНТАКТИ" та у розділі "ПОСЛУГИ АРХІВУ"

100 років системі архівних установ України

У вересні 2017 – квітні 2018 року виповнюється 100 років з часу створення системи архівних установ України. До цієї знаменної дати архіви проводят низку заходів. З інформацією про події можна ознайомитися на офіційному веб-порталі "Архіви України" за посиланням: http://www.archives.gov.ua/Archives/100.php

Новини

Участь у конференції

18–20 квітня 2018 р. начальник відділу використання інформації документів Анна Алєксєєнко взяла участь у роботі Міжнародної конференції «Регіональний вимір архітектури авангарду: Україна і Європа», яку організовують Український осередок DOCOMOMO та Харківський національний університет будівництва та архітектури.

Участь у конференції

16-20 квітня 2018 р. начальник відділу використання інформації документів Анна Алєксєєнко взяла участь у роботі 22-ї Міжнародної наукової конференції «Слобожанські читання», присвяченої 170-річчю з дня народження Єфименко О. Я.

Засідання ЕПК

18 квітня 2018 р. відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії ЦДНТА України.

Участь у круглому столі

12 квітня 2018 р. науковий співробітник відділу використання інформації документів Дмитро Ожиганов на запрошення директора музею історії Новокраматорського машинобудівного заводу Л. О. Дзержинської взяв участь у круглому столі на тему «День космонавтики. Вклад НКМЗ», приуроченому до 30-річчя успішних випробувань універсальної ракетно-космічної транспортної системи «Енергія-Буран».

Виставка на сайті архіву

2 квітня 2018 р. на офіційному веб-сайті ЦДНТА України відкрилася віртуальна експозиція он-лайнової виставки документів «Україніка у фондах Білоруського державного архіву науково-технічної документації та Білорусіка у фондах Центрального державного науково-технічного архіву України», підготовленої у рамках договору про співпрацю між означеними архівами.

Засідання ЕПК

28 березня 2018 р. відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії ЦДНТА України.

Виставка архівних документів

27 березня 2018 р. у конференц-залі Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова відкрилася виставка документів ЦДНТА України на тему: «Екскурс в історію архівного надбання академіка архітектури О. М. Бекетова». Захід проведено на запрошення співробітників Музейного комплексу ХНУМГ ім. Бекетова до 156-й річниці з дня народження зодчого (напередодні дня ангела Олексія Миколайовича Бекетова та свята Теплого Олексія, яке було традиційним сімейним святом родини Бекетових).

Екскурсія архівом

27 березня 2018 р. у рамках реалізації договору про співпрацю між ЦДНТА України та Харківським національним університетом будівництва та архітектури для студентів (магістрів) V курсу кафедри технології будівельного виробництва будівельного факультету проведено екскурсію, в ході якої гості архіву ознайомилися з основними принципами зберігання, реставрації і використання документів НАФ.

Засідання НМР

26 березня 2018 р. відбулося засідання Науково-методичної ради ЦДНТА України.

Засідання колегії

20 березня 2018 р. відбулося підсумкове засідання колегії ЦДНТА України.

 

Центральний державний науково-технічний архів України
Copyright © 2017