Анонси

УВАГА! Перенесення сайту

Шановні користувачі!  Офіційний веб-сайт ЦДНТА України змінив адресу. Ця версія веб-сайту не оновлюється з 01 січня 2019 року. Перейти на новий веб-сайт можна за посиланням cdnta.archives.gov.ua.  

Новини

Засідання НМР

26 грудня 2018 р. відбулося засідання Науково-методичної ради ЦДНТА України.

Засідання ЕПК

21 грудня 2018 р. відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії ЦДНТА України.

Екскурсія архівом

19 грудня 2018 р. у ЦДНТА України проведено екскурсію для студентів ІІ курсу факультету соціальних комунікацій Харківської державної академії культури.

Грамота Державної архівної служби України

18 грудня 2018 р. під час засідання колегії Укрдержархіву Голова Державної архівної служби України Тетяна Іванівна Баранова привітала учасників засідання з прийдешнім професійним святом – Днем працівників архівних установ та відзначила кращих керівників архівних установ Грамотами й Подяками Державної архівної служби України. Директора ЦДНТА України Марата Артуровича Балишева за багаторічну, сумлінну, бездоганну працю, вагомий особистий внесок у розвиток архівної справи та з нагоди професійного свята було відзначено Грамотою Державної архівної служби України.  

Засідання НМР

14 грудня 2018 р. відбулося засідання Науково-методичної ради ЦДНТА України.

День архівної інформації

13 грудня 2018 р. для студентів 3 курсу факультету комп’ютерних та інформаційних технологій Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» проведено День архівної інформації на тему: «Архівні документи як джерело дослідження науково-технічного прогресу в Україні у ХХ ст.».

Виставка архівних документів

12 грудня 2018 р. у читальному залі ЦДНТА України відбулася презентація виставки «Ювілейні і пам’ятні дати 2018 року з історії науки і техніки». На захід завітали студенти 3 курсу Інженерно-фізичного інституту Національного технічного університету «ХПІ».

Стаття за архівними документами

07 грудня 2018 р. у газеті «Культура і життя» № 49 опубліковано статтю наукового співробітника відділу використання інформації документів Ганни Голубкіної «Сторінки історії будівництва першого в Україні метрополітену (за документами ЦДНТА України)».

Участь у відкритій дискусії

06 грудня 2018 р. за ініціативи Спілки архівістів України у м. Києві відбулася Відкрита дискусія "Проблемні питання дотримання авторських та суміжних прав у діяльності державних архівів", у якій взяли участь представники центральних архівів та запрошені експерти у галузі права.

Участь у конференції

29 листопада 2018 р.начальник відділу використання інформації документів ЦДНТА України А. О. Алєксєєнко взяла участь у роботі ІІІ Всеукраїнської наукової конференції «Теоретичні та прикладні аспекти біографістики», яка пройшла на базі філософського факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

 

Центральний державний науково-технічний архів України
Copyright © 2017