Анонси

100 років системі архівних установ України

У вересні 2017 – квітні 2018 року виповнюється 100 років з часу створення системи архівних установ України. До цієї знаменної дати архіви проводят низку заходів. З інформацією про події можна ознайомитися на офіційному веб-порталі "Архіви України" за посиланням: http://www.archives.gov.ua/Archives/100.php

Змінено електронну поштову адресу ЦДНТА України

Увага! З 1 лютого 2016 року в ЦДНТА України замінено електронну поштову адресу з cdntau@archive.gov.ua на cdntau@arch.gov.ua. Змінилися також адреси електронних поштових скриньок працівників відділів архіву. З ними можна познайомитися у розділах "Про архів - Структура архіву" та "Контакти"

Графік особистого прийому громадян керівництвом ЦДНТА України

УВАГА! Оновлено Графік особистого прийому громадян керівництвом ЦДНТА України. З інформацією можна ознайомитися у розділі "Звернення громадян"

Новини

Стаття у ЗМІ

02 грудня 2017 р. у газеті «Харьковские известия» вийшла стаття начальника відділу використання інформації документів Анни Алєксєєнко на тему «Жизнь архива на пороге веков (как встречает 100-летие архивной системы Украины Центральный государственный научно-технический архив Украины»).

День архівної інформації для студентів

30 листопада 2017 р. у ЦДНТА України пройшов день архівної інформації для студентів IV курсу історичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна на тему: «Колекції документів у складі архівних фондів».

Стаття за архівними документами

23 листопада 2017 р. у газеті «Время» вийшла стаття з циклу «Харьковские стройки века», присвячена реконструкції мосту через р. Лопань.

Участь у круглому столі

17 листопада 2017 р. начальник відділу використання інформації документів ЦДНТА України Анна Алєксєєнко взяла участь у засіданні круглого столу «Українська національна революція 1917-1921 років: шляхи побудови модерної української держави», присвяченого відзначенню 100-річчя подій Української революції 1917–1921 років, який проходив у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Стаття за архівними документами

11 листопада 2017 р. у газеті «Время» вийшла стаття з циклу «Харьковские стройки века», для написання якої науковий співробітник відділу використання інформації документів Дмитро Ожиганов надав фаховий коментар журналісту.

Майстер-клас у ЛандауЦентрі

11 листопада 2017 р. у навчальному центрі «ЛандауЦентр» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна у рамках комплексної виставки "Геометрія навколо нас" пройшов майстер-клас "Геометрія в креслениках і макетах: механізми майбутнього" за участі ЦДНТА України та Харківського обласного палацу дитячої та юнацької творчості.

Виставка архівних документів

11 листопада 2017 р. у навчальному центрі "ЛандауЦентр" ХНУ імені В. Н. Каразіна відкрито виставку архівних документів ЦДНТА України на тему: «Ювілейні і пам’ятні дати 2017 року з історії науки і техніки (за документами ЦДНТА України)».

Стаття у ЗМІ

04 листопада 2017 р. у газеті «Харьковские известия» вийшла стаття начальника відділу використання інформації документів Анни Алєксєєнко на тему: «Гордость Харькова, безопасность страны».

Прем'єра фільму

27 жовтня 2017 р. працівники відділу використання інформації документів ЦДНТА України були запрошені на національну прем'єру фільму "Будинок "Слово" режисера Тараса Томенка.

Виставка документів на сайті архіву

04 жовтня2017 р. на офіційному веб-сайті ЦДНТА України розміщено виставку документів на тему: «Транспортне та встановлювальне обладнання балістичних ракет конструкції Новокраматорського машинобудівного заводу (НКМЗ)».

 

Центральний державний науково-технічний архів України
Copyright © 2017