Анонси

Змінено графік прийому громадян

УВАГА! Оновлено Графік особистого прийому громадян керівництвом ЦДНТА України. З інформацією можна ознайомитися у розділі "Звернення громадян"

Змінено графік роботи читального залу

УВАГА! Оновлено Графік роботи читального залу ЦДНТА України. З інформацією можна ознайомитися у розділі "КОНТАКТИ" та у розділі "ПОСЛУГИ АРХІВУ"

100 років системі архівних установ України

У вересні 2017 – квітні 2018 року виповнюється 100 років з часу створення системи архівних установ України. До цієї знаменної дати архіви проводят низку заходів. З інформацією про події можна ознайомитися на офіційному веб-порталі "Архіви України" за посиланням: http://www.archives.gov.ua/Archives/100.php

Новини

Засідання ЕПК

18 травня 2018 р. відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії ЦДНТА України.

Участь у конференції

17–18 травня 2018 р. працівники ЦДНТА України взяли участь в організації і роботі XI Науково-технічної конференції «Сучасний стан та проблемні питання страхового фонду документації, перспективи розвитку та взаємодії», яка проходила на базі НДІмікрографії.

Підписання договору про співробітництво

Центральний державний науково-технічний архів України та Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова пов’язують давні  творчі традиції та ділові контакти. Протягом багатьох років архів плідно співпрацює з університетом та музейним комплексом ХНУМГ імені О. М. Бекетова. 17 квітня 2018 р. в.о. директора ЦДНТА України М. А. Балишев та ректор ХНУМГ імені О. М. Бекетова В. М. Бабаєв підписали Договір про співробітництво між ЦДНТА України та ХНУМГ імені О. М. Бекетова.

Участь у науково-культурній акції

16 травня 2018 р. на запрошення кафедри української і світової літератури Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди провідний спеціаліст відділу використання інформації документів Юлія Коваль взяла участь у V Міжнародній науково-культурній акції «Квадратура трикутника. Чотири хронотопи з Хвильовим».

Виставка архівних документів

16 травня 2018 р. у ЦДНТА України відкрилася виставка документів «Доступ відкрито, гриф секретності знято: розсекречені патенти військової техніки та проекти укриттів у фондах ЦДНТА України».

День пам'яті та примирення

08 травня 2018 р. на виконання указу Президента України від 26 березня 2018 р. № 85/2018 «Про відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні», у рамках реалізації «Плану заходів Державної архівної служби та державних архівних установ з підготовки та відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення та 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні» у ЦДНТА України проведено день архівної інформації.

Описи на сайті

3 травня 2018 р. з метою реалізації пріоритету Державної архівної служби України і архівних установ на 2018 рік щодо надання якісних та комплексних інформаційних послуг у сфері архівної справи ЦДНТА України почав розміщувати на офіційному веб-сайті ЦДНТА України електронні копії описів.

Участь у конференції

18–20 квітня 2018 р. начальник відділу використання інформації документів Анна Алєксєєнко взяла участь у роботі Міжнародної конференції «Регіональний вимір архітектури авангарду: Україна і Європа», яку організовують Український осередок DOCOMOMO та Харківський національний університет будівництва та архітектури.

Участь у конференції

16-20 квітня 2018 р. начальник відділу використання інформації документів Анна Алєксєєнко взяла участь у роботі 22-ї Міжнародної наукової конференції «Слобожанські читання», присвяченої 170-річчю з дня народження Єфименко О. Я.

Засідання ЕПК

18 квітня 2018 р. відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії ЦДНТА України.

 

Центральний державний науково-технічний архів України
Copyright © 2017