Анонси

Змінено графік прийому громадян

УВАГА! Оновлено Графік особистого прийому громадян керівництвом ЦДНТА України. З інформацією можна ознайомитися у розділі "Звернення громадян"

Призначено директора ЦДНТА України

УВАГА! 15 серпня 2018 р. наказом Голови Державної архівної служби України Баранової Т. І. від 14.08.2018 р. № к/1-162 на посаду директора ЦДНТА України призначено  БАЛИШЕВА Марата Артуровича.

Змінено графік роботи читального залу

УВАГА! Оновлено Графік роботи читального залу ЦДНТА України. З інформацією можна ознайомитися у розділі "КОНТАКТИ" та у розділі "ПОСЛУГИ АРХІВУ"

100 років системі архівних установ України

У вересні 2017 – квітні 2018 року виповнюється 100 років з часу створення системи архівних установ України. До цієї знаменної дати архіви проводят низку заходів. З інформацією про події можна ознайомитися на офіційному веб-порталі "Архіви України" за посиланням: http://www.archives.gov.ua/Archives/100.php

Новини

Відзначення Дня Гідності та Свободи

21 листопада 2018 р. на виконання Указу Президента України від 24 жовтня 2018 р. №339/2018 «Про відзначення у 2018 році Дня Гідності та Свободи» у ЦДНТА України було проведено урочисті збори колективу.

Стаття за архівними документами

16 листопада 2018 р. у газеті «Культура і життя» № 46 опубліковано статтю провідного спеціаліста відділу використання інформації документів Юлії Коваль «Внесок Українського зонального науково-дослідного і проектного інституту цивільного будівництва у розвиток вітчизняної архітектури (за документами ЦДНТА України)».

Виставка архівних документів

5 листопада 2018 р.у читальному залі ЦДНТА України відбулась презентація виставки «Розбудова столиці України у повоєнні роки (за документами ЦДНТА України)», приуроченої до 75-ї річниці вигнання нацистських окупантів із Києва.

Виставка документів на сайті архіву

03 листопада 2018 р. на офіційному веб-сайті ЦДНТА України розміщено виставку документів на тему: «Кранцфельд Яків Львович (1933–2013) – інженер-будівельник, винахідник та раціоналізатор у галузі будівництва енергетичних об’єктів».

Засідання НМР

01 листопада 2018 р. відбулося засідання Науково-методичної ради ЦДНТА України.

Засідання ЕПК

29 жовтня 2018 р. відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії ЦДНТА України.

Доповідь на науковому семінарі

25 жовтня 2018 р. на запрошення адміністрації НДІ астрономії Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна директор Центрального державного науково-технічного архіву України М. А. Балишев виступив із доповіддю «Персональна історія Харківської астрономічної обсерваторії в архівних документах» на науковому семінарі.

Участь у конференції

24 жовтня 2018 р. начальник відділу використання інформації документів Анна Алєксєєнко взяла участь у роботі ХХІ Міжнародної науково-практичної конференції «Короленківські читання 2018» за темою «Бібліотеки, архіви, музеї як центри освіти та саморозвитку особистості».

Виставка документів на сайті архіву

01 жовтня 2018 р. на офіційному веб-сайті ЦДНТА України розміщено виставку документів на тему «Проекти сільськогосподарської техніки у документах ЦДНТА України».

Засідання НМР

27 вересня 2018 р. відбулося засідання Науково-методичної ради ЦДНТА України.

 

Центральний державний науково-технічний архів України
Copyright © 2017