Анонси

Змінено графік прийому громадян

УВАГА! Оновлено Графік особистого прийому громадян керівництвом ЦДНТА України. З інформацією можна ознайомитися у розділі "Звернення громадян"

Призначено директора ЦДНТА України

УВАГА! 15 серпня 2018 р. наказом Голови Державної архівної служби України Баранової Т. І. від 14.08.2018 р. № к/1-162 на посаду директора ЦДНТА України призначено  БАЛИШЕВА Марата Артуровича.

Змінено графік роботи читального залу

УВАГА! Оновлено Графік роботи читального залу ЦДНТА України. З інформацією можна ознайомитися у розділі "КОНТАКТИ" та у розділі "ПОСЛУГИ АРХІВУ"

100 років системі архівних установ України

У вересні 2017 – квітні 2018 року виповнюється 100 років з часу створення системи архівних установ України. До цієї знаменної дати архіви проводят низку заходів. З інформацією про події можна ознайомитися на офіційному веб-порталі "Архіви України" за посиланням: http://www.archives.gov.ua/Archives/100.php

Новини

Засідання НМР

14 грудня 2018 р. відбулося засідання Науково-методичної ради ЦДНТА України.

День архівної інформації

13 грудня 2018 р. для студентів 3 курсу факультету комп’ютерних та інформаційних технологій Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» проведено День архівної інформації на тему: «Архівні документи як джерело дослідження науково-технічного прогресу в Україні у ХХ ст.».

Виставка архівних документів

12 грудня 2018 р. у читальному залі ЦДНТА України відбулася презентація виставки «Ювілейні і пам’ятні дати 2018 року з історії науки і техніки». На захід завітали студенти 3 курсу Інженерно-фізичного інституту Національного технічного університету «ХПІ».

Стаття за архівними документами

07 грудня 2018 р. у газеті «Культура і життя» № 49 опубліковано статтю наукового співробітника відділу використання інформації документів Ганни Голубкіної «Сторінки історії будівництва першого в Україні метрополітену (за документами ЦДНТА України)».

Участь у відкритій дискусії

06 грудня 2018 р. за ініціативи Спілки архівістів України у м. Києві відбулася Відкрита дискусія "Проблемні питання дотримання авторських та суміжних прав у діяльності державних архівів", у якій взяли участь представники центральних архівів та запрошені експерти у галузі права.

Участь у конференції

29 листопада 2018 р.начальник відділу використання інформації документів ЦДНТА України А. О. Алєксєєнко взяла участь у роботі ІІІ Всеукраїнської наукової конференції «Теоретичні та прикладні аспекти біографістики», яка пройшла на базі філософського факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Семінар підвищення кваліфікації працівників ЦДАЗУ

29 листопада 2018 р.у ЦДНТА України організовано короткотерміновий семінар з підвищення кваліфікації спеціалістів Центрального державного архіву зарубіжної україніки.

Засідання ЕПК

22 листопада 2018 р. відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії ЦДНТА України.

Відзначення Дня Гідності та Свободи

21 листопада 2018 р. на виконання Указу Президента України від 24 жовтня 2018 р. №339/2018 «Про відзначення у 2018 році Дня Гідності та Свободи» у ЦДНТА України було проведено урочисті збори колективу.

Стаття за архівними документами

16 листопада 2018 р. у газеті «Культура і життя» № 46 опубліковано статтю провідного спеціаліста відділу використання інформації документів Юлії Коваль «Внесок Українського зонального науково-дослідного і проектного інституту цивільного будівництва у розвиток вітчизняної архітектури (за документами ЦДНТА України)».

 

Центральний державний науково-технічний архів України
Copyright © 2017