Анонси

Виставка архівних документів

27 березня 2018 р. у Музейному комплексі ХНУМГ ім. О.М. Бекетова відбудеться виставка документів ЦДНТА України на тему: «Екскурс в історію архівного надбання академіка архітектури О. М. Бекетова», присвячена 156-й річниці з дня народження зодчого.

Змінено графік прийому громадян

УВАГА! Оновлено Графік особистого прийому громадян керівництвом ЦДНТА України. З інформацією можна ознайомитися у розділі "Звернення громадян"

Змінено графік роботи читального залу

УВАГА! Оновлено Графік роботи читального залу ЦДНТА України. З інформацією можна ознайомитися у розділі "КОНТАКТИ" та у розділі "ПОСЛУГИ АРХІВУ"

100 років системі архівних установ України

У вересні 2017 – квітні 2018 року виповнюється 100 років з часу створення системи архівних установ України. До цієї знаменної дати архіви проводят низку заходів. З інформацією про події можна ознайомитися на офіційному веб-порталі "Архіви України" за посиланням: http://www.archives.gov.ua/Archives/100.php

Новини

Засідання колегії

20 березня 2018 р. відбулося підсумкове засідання колегії ЦДНТА України.

Стаття за архівними документами

17 березня 2018 р. у газеті «Время» вийшла стаття «Несекретные материалы о «Харьковском ПромстройНИИпроекте» з циклу «Харьковские стройки века».

День архівної інформації

28 лютого 2018 р. у ЦДНТА України проведено день архівної інформації для студентів II курсу історичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Виставка архівних документів

26 лютого 2018 р. у читальному залі ЦДНТА Україні відкрилася виставка архівних документів «Діяльність «Харківського ПромбудНДІпроекту» у царині проектування і реконструкції об’єктів промислової та цивільної архітектури» (за документами з фонду Р-2 ЦДНТА України). Приводом для підготовки заходу є 85-річний ювілей організації.

Засідання НМР

23 лютого 2018 р. відбулося засідання Науково-методичної ради ЦДНТА України.

День СНТІ

22 лютого 2018 р. відповідно до плану підвищення кваліфікації працівників ЦДНТА України було проведено День Служби науково-технічної інформації (СНТІ).

Засідання ЕПК

15 лютого 2018 р. у ЦДНТА України відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії

Стаття у ЗМІ

12 лютого 2018 р. у газеті «Южная правда» опубліковано статтю наукового співробітника відділу використання інформації документів Ганни Голубкіної «Небесный картограф».

Стаття у ЗМІ

03 лютого 2018 р. у газеті «Харьковские известия» опубліковано статтю наукового співробітника відділу використання інформації документів Дмитра Ожиганова «Строители будущего (к 85‑летнему юбилею института «Харьковский ПромстройНИИпроект» по документам ЦГНТА Украины)».

Стаття за архівними документами

10 січня 2018 р. у газеті «Время» вийшла стаття з циклу «Харьковские стройки века», в якій на основі документів з фонду Інституту «Харківський Промтранспроект» (фонд Р-156, комплекс 1-233) висвітлено особливості відновлення та реконструкції мосту через р. Харків.

 

Центральний державний науково-технічний архів України
Copyright © 2017