27 березня 2018 р. у конференц-залі Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова відкрилася виставка документів ЦДНТА України на тему: «Екскурс в історію архівного надбання академіка архітектури О. М. Бекетова». Захід проведено на запрошення співробітників Музейного комплексу ХНУМГ ім. Бекетова до 156-й річниці з дня народження зодчого (напередодні дня ангела Олексія Миколайовича Бекетова та свята Теплого Олексія, яке було традиційним сімейним святом родини Бекетових).

В. о. директора ЦДНТА України М. А. Балишев  виступив з вітальним словом, представив Центральний державний науково-технічний архів України. Науковий співробітник ЦДНТА України Г. С. Голубкіна зробила доповідь про фонд особового походження О. М. Бекетова (ознайомила відвідувачів виставки з історією фонду, охарактеризувала його зміст, структуру та документальний склад, представила електронну презентацію, в якій на основі архівних документів наведено факти з біографії О. М. Бекетова).

У заході взяли участь студенти ІІІ та IV курсів факультету архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, які також відвідали екскурсію Музейним комплексом університету.

Центральний державний науково-технічний архів України
Copyright © 2017